עם הראש בעננים – פתרון ה VxRail של Dell Technologies מוכיח שאפילו השמיים הם לא הגבול

בעידן הדיגיטלי, בו לניהול המידע הארגוני חשיבות עליונה, לחברות רבות עדיין אין את התשתית הפיזית על מנת לאחסן ולנהל באופן חכם את המידע שברשותן * לכן, הן אינן מסתפקות רק באחסונו בדאטה סנטרים הפיזיים שלהן, אלא מעבירות חלק ממנו, ולעתים אף את כולו, לענן. * התהליך הזה, למרות שנשמע לכאורה פשוט, טומן בחובו מספר אתגרים לא קלים שדורשים פתרון מורכב.

פלטפורמת הענן של Dell Technologies מאפשרת לארגונים להקים ענן היברידי הכולל תשתיות בתוך הארגון ובענן הציבורי, המנוהלות עבור הלקוח על-ידי Dell Technologies ומסופקות כשירות.
זהו יישום ייחודי של 'דאטה סנטר כשירות' (Data Center as a Service) המאפשר חוויה תפעולית של שירותי ענן המשלבים דאטה סנטר בסביבת הלקוח ודאטה סנטר בענן הציבורי, תוך תאימות וקישוריות בין הסביבות המאפשרות ניידות של יישומים והעברת מידע ביניהן.
הטכנולוגיה בבסיס הפלטפורמה מבוססת על VxRail, מוצר התשתית האחודה של Dell Technologies, ועל תוכנת הענן של VMware – בצד הענן הציבורי ניתן להתחבר לאחד מספקי שירותי הענן הרבים התומכים בתוכנת VMware, וההיבט התפעולי המבוצע על-ידי אנשי השירות של דל ובזק בינלאומי כך שהמשתמש יכול להתמקד בבניית היישומים ועיבוד המידע הנדרשים לו לצרכיו העסקיים, ללא צורך להשקיע בתפעול השוטף של הדאטה סנטר.

לפרטים על מגוון הפתרונות של בזק בינלאומי ו Dell Technologies

הכירו את  הענן ההיברידי
לצד הרצון של הארגונים השונים לעבור לענן ציבורי, הם עדיין מעוניינות לשמור על עצמאות מסוימת. כלומר, לנהל את השרת בעצמן ולא להיות כפופות להחלטות כוללות של ספק הענן הציבורי. במילים אחרות – לחסוך בעלויות באמצעות הענן ציבורי, אך ליהנות מהגמישות והיתרונות של  הענן הפרטי.
על רקע צורך זה, התפתח בשנים האחרונות מודל חדש של אחסון ענן – היברידי. במקרה של ענן היברידי, יכול הארגון להרחיב את הענן הפרטי תוך שימוש במשאבי האחסון ומשאבים נוספים של הענן הציבורי. השימוש בענן היברידי מאפשר לארגון להמשיך לעבוד עם יישומים שדורשים את שליטתו המלאה בענן הפרטי ובנוסף להעביר את שאר עומסי העבודה לענן או לעננים הציבוריים.
הענן ההיברידי נותן למשתמשים יכולת להריץ יישומים קריטיים ולשמור על מידע רגיש בתוך סביבת ה-IT שלהם בארגון (ענן פרטי), ועם זאת לפתח ולהריץ יישומים מסוימים בסביבת ענן ציבורי המאפשרת גידול גמיש בהקצאת משאבים על-פי הצורך.
הענן ההיברידי מאפשר קישור בין עננים אלה באופן פשוט, עד כדי ניהול משותף כסביבה אחודה. לדוגמא, אם משתמש בונה יישום שירוץ מקומית על גבי מכונה וירטואלית בסביבת VMware, תידרש המרה כדי להתאים לפורמט של ענן ציבורי. לעומת זאת, בענן היברידי המשתמש יוכל להעתיק את המכונה הווירטואלית והיישום שעליה באופן שקוף, כך שתוכל לרוץ בחלק הציבורי של הענן ההיברידי. בנוסף, הענן ההיברידי מאפשר ניהול אחוד של כלל מרכיבי סביבת ה-IT, ללא קשר למקום בו הם פועלים. מערכת אחת המאפשרת הפעלה וניטור של סביבות הפועלות בדאטה סנטר של המשתמש ואלה הפועלות בעננים הציבוריים.

Vsphere total: Dell EMC VxRail – VMware Virtual SAN Stretched Cluster
תכנון לדוגמא בדאטה סנטר – VxRail

פתרון  VxRail ליהנות מכל העולמות

פתרון ה VxRail מחבר יחד את היתרונות של Dell Technologies & VMWare, בהם שירותי דאטה עשירים ויכולות מתקדמות של ניהול מידע מצידה של Dell Technologies יחד עם יכולות תוכנת Hyper Converged של VMware, שכוללות את VMware vSphere, vCenter Server ו-VMware Virtual SAN – האחסון מוגדר התוכנה הפשוט לניהול והיעיל, שמוטמע באופן טבעי בתוך מערכת ההפעלה של-vSphere – לכדי משפחת מוצרים אחת, שמוצעת בשילוב כתובת אחת לתמיכה.
מערכות אחסון היברידי, ובתוכם מערכת VxRail, שמבוססות על מערכי פלאש בלבד, מרחיבות ומפשטות את סביבות העבודה של VMware ומספקות ביצועים עם יכולת גידול פשוטה והכל בתשתית היפר-אחודה של ההתקן (HCIA – Hyperconverged Infrastructure Appliance).
מערכות VxRail זמינות בטווח רחב של קונפיגורציות, ממנפות את טכנולוגית הענן ומאפשרות חיבור ליותר מ-20 עננים ציבוריים כדוגמת VMware vCloud Air,  Amazon Web Services,
Microsoft Azure, ומספקות יכולות אחסון ללא גבולות, תוך מתן TB10 נוספים לאחסון בענן לכל מערכת.

אז מהם היתרונות של VxRail?

מערכות VxRail מרחיבות את היתרונות של התשתית האחודה בעזרת זריזות, פשטות וסיכון נמוך – לעסקים בגודל קטן ובינוני, כמו גם עבור מחלקות בארגוני ענק. הם מקבלים יכולות חדשות בתחומי הווירטואליזציה והמחשוב למשתמשי הקצה.
היתרונות העיקריים הם השקעה התחלתית מינימלית, שדרוגים במדרגות קטנות, היכולת להימנע מהגירה של המידע למערכות חדשות – בשל יכולת המערכות הללו לגדול. בנוסף, המערכת 'חיה' בסביבת VMware שמוכרת למערכות האלו ומאפשרת חיבור ליותר מ-20 עננים ציבוריים, לרבות AWS, ו-Azure של מיקרוסופט.
טכנולוגיית VxRail מספקת ביצועים גבוהים פי חמישה מכל יישום hyper-converged. המערכות משלבות וירטואליזציה, מחשוב, אחסון והגנה על נתונים במערכת אחת. ארגונים יכולים להתחיל בקטן, עם כמה מערכות וירטואליות, ולהרחיב את השימוש לאלפי מערכות במודל 'שלם ככל שאתה גדל', מה שמאפשר ניהול טוב יותר של צפי ההוצאות.

לפרטים על מגוון הפתרונות של בזק בינלאומי ו Dell Technologies

רוצים לדעת עוד?
אנחנו כאן בשבילכם – אבי זוהר, מומחה מכירות Dell  בזק בינלאומי
AviZ@bezeqint.co.il

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם