שירות חדש ומתקדם של שעוני נוכחות

לנהל את העובדים ביחד איתם, על ענן. חברת בזק בינלאומי משלבת בשירותי הענן המתקדמים שלה את TimeClock 365 – כלי לניהול שעות עבודה באופן אמין והוגן.

הכלי המתקדם של TimeClock 365 הוא פתרון גמיש שהופך את ניהול העובדים לפשוט ויעיל, בכל ארגון ובכל גודל. השירות כולל שעון נוכחות קל ופשוט להפעלה, ולצידו – כמה רכיבים חיוניים שיעזרו לכם להבין כיצד פועל כוח העבודה שלכם, מה הוא עושה וכיצד ניתן ליעל את העבודה. בין הרכיבים בשירות: רשימות פרויקטים ומשימות, התראות בזמן אמת, דו"חות, תיעוד מיקום הרישום, מפות והיסטורית מיקומים.

TimeClock 365 מעוצבת באופן אינטואיטיבי ומתייחסת בכובד ראש לחוויית המשתמש שלכם ושל העובדים. המערכת יפה ונוחה לתיפעול, גם בשלבי הפעלת שעון הנוכחות וגם כממשק ניהולי להפקת דו"חות לפי אורך זמן העבודה, שליחת מסרים על סיום משימות עבודה, הוספת חתימות, הערות, קבצים ועוד… אפשר להיכנס אל המערכת מכל מקום ומכל מכשיר ללא צורך בהתקנה, כאשר הדו"חות יראו למנהלי המערכת מהיכן נכנסו העובדים ואילו משימות ביצעו במיקומים השונים. הכל גם בזמן אמת.

על תשתיות הענן הציבורי של Microsoft Azure תוכלו לקבל את TimeClock 365 כשירות, בתשלום חודשי קבוע. כדי להעניק לארגון יכולות ניתוח חזקות יותר, התוכנה מתממשקת היטב עם תוכנת ה-CRM של מייקרוסופט.

TimeClock 365 מציעה למעסיקים את הכלי היעיל ביותר לאיגום המידע על שעות העבודה והפרויקטים אצלם בארגון. לצד זאת, השירות הוא שקוף לחלוטין וכל עובד זוכה גם הוא לראות את כל הפרטים הנוגעים לעבודתו. כך שומרת המערכת על תחושת בטחון ואמון של שני הצדדים, ומספקת בסיס לעבודה שוטפת יציבה ויעילה בארגון.

בימים אלה משתלב TimeClock 365 בסל היישומים העסקיים של בזק בינלאומי והופך לשחקן נוסף בכוח הניהול האירגוני שמציע הענן. כעת יכול כל אירגון לנהל את כל המידע שלו מכל אספקט אירגוני על הענן של בזק בינלאומי, ללא צורך בידע טכנולוגי ועם תמיכה מלאה.

לפרטים נוספים על שירות שעוני הנוכחות של TimeClock 365, צרו קשר עם מיכל גולדשטיין: MichalGo@bezeqint.co.il

לינק לגרסת ניסיון- https://live.timeclock365.com/register-company-bh76664n/he

לינק לאתר הבית של היצרן: https://timeclock365.co.il/