בזק בינלאומי הקימה את מערך התקשורת של חברת SAP

סדרת הכתבות של התוכי על פרויקטי IT: יצאנו לבדוק מי הקים את ליבת התקשורת המרכזית של חברת SAP בקמפוס של החברה ברעננה.

חברת בזק בינלאומי ביצעה את הפרויקט המורכב של מעבר של חברת SAP למשכנה החדש. מערך התקשורת שהקימה, משפר את שירותי הגישה למידע, את יישומי הרשת והשירותים המקוונים ובהם גם חיישני IOT, מחשבים נייחים, טלפונים חכמים, טאבלטים, מכשירי כף יד, ומגוון התקנים ניידים המשמשים את אלפי עובדי החברה ומבקריה. השיפור המשמעותי שהתקיים בביצוע תשתית המחשוב הארגוני צפוי לפשט את העבודה עבור המשתמשים ולהעניק להם חוויה באיכות הגבוהה ביותר.

הרשת החדשה שהקימה בזק בינלאומי מבוססת על ציוד התקשורת של הענקית האמריקאית CISCO והינה בעלת שרידות מלאה, אשר משדרגת משמעותית את תשתיות התקשורת הקיימות ומעניקה מענה שרידותי ויציב לארגון. ליבת הרשת מבוססת מתגי NEXUS, מתגי הקצה לעובדי החברה של חברת CISCO וקווי התקשורת הבינלאומיים לאתרי החברה בחו"ל של חברת בריטיש טלקום (BT).

רון גלב, סמנכ"ל פתרונות לעסקים בבזק בינלאומי: "חברת בזק בינלאומי ביצעה את הפרויקט המורכב של מעבר של חברת SAP למשכנה החדש בצורה המקצועית ביותר. צוותי ההטמעה עבדו מסביב לשעות 24 שעות ביממה תוך עמידה בדרישה הלקוח למעבר לטכנולוגיה חדשה ללא השבתה של משתמשי הקצה. הבחירה של חברת SAP בבזק בינלאומי כאינטגרטור של פרויקט מעבר החברה לאתרה החדש ממחיש את היכולות הגבוהות של בזק בינלאומי בהקמת מערכות מחשוב מתקדמות במקצוענות ובשביעות רצון גבוהה של הלקוח מומחיותה של בזק בינלאומי בעולם התקשורת והתשתיות הטכנולוגיות המתקדמות מאפשרים לנו לזכות באמונם של לקוחות גדולים ואסטרטגיים".