פלאפון+ – ברוכים הבאים לדור החמישי

חברת פלאפון השיקה את פלאפון + – הדור ה-5 בישראל, במסיבת עיתונאים חגיגית במיוחד אשר התקיימה בתאריך 4/8/20 וכללה שורה של מיצגים ייחודיים מעולמות התחבורה, רפואה, בידור, חינוך ומרחב העירוני הממחישים את מגוון היתרונות של רשת הדור ה-5 בהצגה LIVE.

רן גוראון, מנכ"ל פלאפון אמר: "פלאפון גאה להיות החברה הראשונה בישראל שמשיקה את הדור ה-5 של הסלולר, כך שמרגע סיום מכרז התדרים וקבלת התדר, נפעיל באופן מידי את הרשת לראשונה בארץ, זאת הודות לפרישה נרחבת שביצעה החברה יחד עם אריקסון ושדרוג ליבת הרשת. כבר היום לקוחות החברה יכולים לרכוש מכשירים תומכי הטכנולוגיה ולהצטרף לחבילות ייעודיות לדור ה-5, כך שניתן יהיה גם בישראל ליהנות מחוויית הגלישה והצפייה הטובה והמתקדמת ביותר בעולם".

אילן סיגל, סמנכ"ל שיווק פלאפון, הוסיף כי "הדור ה- 5 מהווה שלב נוסף ומשמעותי בהתפתחות הטכנולוגית העולמית ועומד לשנות את הדרך בה אנו עושים שימוש בסלולר שלנו. המיצגים שהבאנו יחד עם חברת אריקסון מדגימים את האיכויות המתקדמות של הטכנולוגיה אשר תשפיע על איכות חיינו בכל התחומים, בהם: תחבורה, רפואה, לימודים, משק בית ועוד. אנו גאים להמשיך ולעמוד בחזית הטכנולוגיה ולהביא את הבשורה המתקדמת ביותר בשוק הסלולר, שתביא לאיכויות גלישה יוצאות דופן ולפתרונות טכנולוגיים חדשניים שטרם נראו כמותם".

לפרטים נוספים על פלאפון+:
https://www.pelephone.co.il/digitalsite/heb/5G/


לצפייה במסיבת העיתונאים החגיגית:

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם