עכשיו יותר מתמיד: Pelephone PTT פתרון תקשורת ארגונית בשגרה ובחירום

שירות ה PTT שיהפוך את הסמארטפון למכשיר קשר מתקדם * שימוש בטכנולוגיות מתקדמות של חברת אלביט מערכות * אפשרויות לשיחות מתפרצות העברת תמונות, וידאו וקול בלחיצת כפתור * חיבוריות למצלמות ולהתקנים בארגון * שירות ה PTT של פלאפון מצטרף לסל פתרונות התקשורת לעסקים של בזק בינלאומי בשגרה ובחירום

המציאות החדשה כבר כאן. התמשכות המשבר העולמי סביב הקורונה, השבתת חלק מהמשק והצעדים הננקטים במסגרת המלחמה בנגיף הקורונה, גורמים לטלטלה של ממש במשק הישראלי ולפגיעה קשה בשגרת העבודה של העסקים. רוב העסקים, ובפרט העסקים הקטנים והבינוניים, סופגים בימים אלו פגיעה משמעותית בהתנהלותם השוטפת וצריכים לבצע התאמות טכנולוגיות למצב החדש.

אלפי משתמשים בארגונים וחברות עסקיות מובילות במשק הישראלי בחרו כבר בשירות Pelephone PTT לתקשורת מיידית ומאובטחת PoC (PTT over cellular) באמצעות הרשת הסלולרית המהירה של פלאפון. שירות זה, המבוסס על טכנולוגיה פרי פיתוח ישראלי כחול לבן של אלביט מערכות, מספק פתרונות מתקדמים בתחום תקשורת ארגונית לעולם העסקי, במיוחד במציאות המורכבת של היום.

ישראל אייבי, סמנכ"ל החטיבה לקוחות עסקים בפלאפון, בזק בינלאומי ו- YES: "פלאפון זיהתה בזמן את הצורך בתחום התקשורת הארגונית לשירות PoC. פלאפון מעריכה את אלפי המשתמשים בישראל שכבר בחרו להשתמש בשירות זה ושמחה על שביעות רצונם. בשל המצב המיוחד אליו נקלע המשק, לאחרונה הצטרפו לשירות מספר רשויות מקומיות וכספק זוכה של מרכז השלטון המקומי למתן שירותי PoC אנו מצפים שבקרוב נצרף רשויות נוספות שיוכלו לשמור על המשך פעולה רציף בחירום בדיוק כמו בשגרה".

יישום PTT המותקן בסמארטפון, מאפשר הקמה מיידית בלחיצת כפתור של שיחה קולית או וידאו מוצפנת פרטית וקבוצתית. השירות כולל גם קישוריות לרשתות רדיו ולמצלמות רשת, הצגת מיקום משתמשים ואמצעים על מפה דיגיטלית והפצת הודעות טקסט והודעות קוליות מוצפנות פרטיות וקבוצתיות. בנוסף, השירות מהווה גשר להפיכת ארגונים "לחכמים" באמצעות חיבורי להתקני IOT ולמערכות ארגוניות.

"מדובר בפתרון ארגוני שמשלב בין כל היתרונות של טלפון חכם לבין הצרכים המיוחדים של צרכני ה-PTT", אומר שוקי קורדובה, מנהל השיווק למגזר העסקי בפלאפון "שירות ה PTT שם דגש על כמה עקרונות מפתח שמעניקים לו יתרון על כל מוצר אחר בשוק.
ראשית, כמובן, מדובר בתקשורת מיידית, הפועלת בלחיצת כפתור ומתפרצת אל הצד המקבל, ממש כמו במכשירי הקשר של פעם – אלא שבניגוד למכשירי המירס שפעלו בשוק עד לפני כמה חודשים, במוצר שלנו ניתן לייצר מכלול שירותי תקשורת המותאמים למאה ה-21, ולכן ניתן להעביר תמונות וסרטונים, לקיים שיחות ועידת וידאו וקישוריות להתקנים שונים המחוברים לרשת.
שנית, מדובר במערכת גמישה המאפשרת ניהול מרכזי ושליטה מלאה בתקשורת הארגונית. פתרון זה מצטרף למגוון פתרונות ארגוניים ליישומי שיחות וצ'אטים המוצעים כיום על ידי מיקרוסופט TEAMS ו CISCO WEBEX המשווקים על ידי בזק בינלאומי".

כולם ביחד וכל אחד לחוד

היתרונות שמציע עולם ה-POC (PTT Over Cellular) לארגונים המעוניינים ברשת תקשורת מיידית בקרב עובדיה עצומים, כאשר הארגון לא נדרש למעשה לשום הוצאה נוספת מלבד דמי המנוי. אפליקציית Pelephone PTT ניתנת להורדה במכשירים הסלולרים של עובדי הארגון, כך שנחסכת עלות של רכישת מכשירים, העובדים לא נדרשים להסתובב עם מכשיר קשר בנוסף לטלפון החכם שממילא משרת אותם ביומיום. במקביל, עמדת הניהול לא דורשת מכשור מיוחד והיא ומנוהלת במלואה באמצעות פורטל אונליין.

"אחד החידושים שמשנים את כל אופי התקשורת בין האנשים הוא היכולת שלנו לספק שיחות PTT שמתנהלות FULL DUPLEX ", אומר קורדובה, "המשמעות היא שבניגוד למכשירי הקשר הישנים ולמירסים ובמערכות POC אחרות , בהן ניתן היה לנהל שיחה כשרק משתתף אחד מדבר בכל פעם, ב- Pelephone PTT מתאפשרת שיחה בין 2 משתמשים באופן זהה לשיחת טלפון רגילה". השירות מאפשר מתן תעדוף בין המשתמשים וקבוצות בארגון כך שתינתן קדימות למשתמשים שיוגדרו על פי מדרג היררכי מסודר. "אצלנו אין מצב שהקב"ט יושתק על ידי מאבטח שלחץ ראשון על הכפתור",

"יתרונות נוספים הינם שמירת הקלטות של שיחות המנוהלות באמצעות השירות לצורך בקרה וניתוח של אירועים ולצפות בזמן אמת במיקומו של כל משתמש על גבי מפה דיגיטלית, מכשירים יעודיים המותאמים לפרופיל שימוש הנדרש לסביבות עבודה ייחודיות הדורשות לחצן פיזי ל PTT, רמקול בעל עוצמה גבוהה (לטובת עובדים במפעלים בהם קיים רעש גבוה, למשל), סוללה בעלת אורך חיים ממושך, רמת מיגון והקשחה גבוהה".

המצלמה מדברת איתך בעברית

כשמדברים על טכנולוגיה של המאה ה-21, כבר מזמן אין סיבה להסתמך רק על תקשורת בין אנשים. דגש מיוחד בפיתוח של Pelephone PTT ניתן על נושא ה-IoT (Internet of Things) – היכולת של המערכת לתקשר עם התקנים שונים בארגון ולנצל את היכולות של אותם התקנים לטובת הפיכת הארגון לחכם יותר.

לצד שלל התקנים שיכולים לקייים דיאלוג עם הרשת (מערכות קירור, גלאי עשן, חיישני נפח, וכיו"ב, כל ארגון וצרכיו) ניתן גם לבצע סנכרון בין מאגרי המידע השונים של הארגון לבין הרשת. לדוגמה, סנכרון עם ניהול המשמרות בארגון יאפשר לשגר את ההודעות על כניסת הרכב לחניון לאדם הספציפי שמצוי בתורנות באותה השעה.

"אחד היתרונות הגדולים במערכת הזו", אומר אלי בן יצחק, מהנדס תקשורת המכהן כמנהל תפעול באלביט מערכות, "הוא שמדובר במוצר מקומי, כחול-לבן מרמת התכנון ועד הליטוש הסופי, שמותאם היטב לצרכים של הקהילה הישראלית. לכן היה לנו מאוד חשוב לספק מוצר מתקדם המאפשר לנו שליטה מלאה בכל רכיבי המערכת והתאמתו לצרכי הלקוחות ללא תלות בגורמים חיצוניים ".

אבטחת מידע מעל לכל

רמת הנגישות של שירות Pelephone PTT לליבת המידע הארגונית דורשת כמובן שימת דגש מיוחד על נושא של אבטחת המידע, ודומה כי בהקשר זה אין תחליף לניסיון רב השנים של אלביט מערכות, שמזה למעלה מיובל שנים עובדת לצד גורמי ביטחון גדולים במדינה ומחוצה לה.

השירות, מבהירים באלביט, נהנה מרמת האבטחה הגבוה ביותר מציג שורה של יתרונות עצומים על פני פתרונות תקשורת מקבילים (ווטסאפ וכד'). הבסיס לכך הוא ביכולת השליטה של הארגון במאפייני התקשורת והרשאות המשתמשים .

מסכם חיים טייכהולץ, סמנכ"ל הנדסה באלביט מערכות חטיבת התקשוב: "הצורך בתקשורת ארגונית מהירה ומיידית עובר תהליך אבולוציה משמעותי. מוצר WideBridge של אלביט מערכות עליו מבוסס השרות הוא המוצר המתקדם בעולם, המגדיר מחדש את תפיסת התקשורת בארגון. בעידן בו כל משתמש מחזיק בידיו סמארטפון, הטכנולוגיה של אלביט מאפשרת תקשורת חכמה ואמינה במיוחד באמצעותה ניתן לפתח פתרונות לצרכים שעד כה לא ניתן להם מענה במסגרת שירות אחוד, פלאפון כמובילה בשוק העסקי ואלביט כמובילת חדשנות טכנולוגית מספקות את המענה הטוב ביותר ללקוח ולאתגרים העומדים בפניו".

שיתוף הפעולה בין אלביט, פלאפון ובזק בינלאומי

"יש כאן שיתוף פעולה פורה במיוחד בין מס' חברות טכנולוגיה ותקשורת המובילות בשוק", מסכם ישראל אייבי, "כשאל היכולות המוכחות של אלביט מערכות מתווספת הטכנולוגיה המתקדמת של פלאפון תקשורת והכל מתחבר למכלול פתרונות התקשורת של בזק בינלאומי, שמציעה פתרונות תקשורת החל ממרכזיות IP, פתרונות CALL CENTER, ווידאו קונפרנס ועוד, כך שאנו נותנים כיסוי טכנולוגי רחב ביותר לכל דרכי התקשורת הקיימים במגזר העסקי".

  • מעוניינים לשמוע עוד פרטים ?
    מוזמנים להשאיר הודעה תחת צרו קשר או לשלוח מייל ל  OferF@bezeqint.co.il

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם