בזק בינלאומי משיקה סדרת טלפוני IP של IPECS

LG Ericsson השיקה סדרה יוקרתית של טלפוני IP * ישווקו בישראל ע"י בזק בינלאומי * הסדרה החדשה תשווק ותותקן בכל מערכות ה UC * " נפנה לרשתות מלונאות, המגזר המוניציפאלי וארגוני ENT"

Ericsson יצרנית ציוד הרשת הסלולרית הגדולה בעולם רכשה לפני מספר שנים את השליטה על חטיבת התקשורת של LG, ענקית התקשורת מקוריאה. בזק בינלאומי הינה נציגתה הבלעדית  מזה 30 שנה של החברה ובשמה החדש-  Ericsson-LG Enterprise. החברה מובילה בשוק פתרונות תקשורת עסקיים עם ניסיון של למעלה מ -50 שנה בשוק העולמי.  בזק בינלאומי משיקה בישראל  את סדרת הפרימיום החדשה  של iPECS
(IP Enterprise Communications Solution) המספקת פתרונות ענן, ON PREM ופתרונות collaboration.  

שבי אשר, מנהל פעילות ה Collaboration בבזק בינלאומי: "הרכישה הזאת הרחיבה משמעותית את טביעת הרגל של Ericsson בשוק ה UC העולמי ומספקת ל Ericsson  ערוץ מכירות מבוסס ויכולת מחקר ופתוח UC מתקדמות לחברות ה ENT בעולם".

שבי מוסיף: "IPECS UCM הוא פתרון Unified Communications  המוביל בתעשייה עבור ארגונים גדולים עם יכולת מתן פתרון של עד כ 960 אלף משתמשים המאופיין באמינות, עושר תכונות ואפליקציות שאין שני לו והופכים אותו לבחירה המושלמת לכל חברות ה ENT".

אלון אלמסל, מנהל פעילות LG Ericsson  בבזק בינלאומי: "  סדרת הטלפונים החדשה של Ericsson  נקראת  LIP1000i IPECS. השיפורים ביח' הקצה כוללות ממשק משתמש אינטואיטיבי לתפעול קל ונוח עם מסכים צבעוניים רחבים ולחצני זיכרון מרובים".

"הטלפונים פועלים בטכנולוגיית VOIP מתקדמת עם איכות קול  High Definition ודיבורית Full Duplex  המאפשרת שיחה ללא השפעת רעשי רקע, הסדרה כוללת ליין רחב של דגמים המאפשרים התאמה אופטימלית לכל לקוח לכל שימוש ולכל תקציב החל מדגם המיועד לצרכי שימוש בסיסיים ועד טלפון אנדרואיד מנהלים מתקדם" ואלון מוסיף: " וחשוב לא פחות, בנוסף על כל הטוב הזה, הסדרה החדשה מאופיינית בעיצוב מודרני בעל מראה נקי ואלגנטי".

שיתוף פעולה מנצח – Ericsson  ובזק בינלאומי ב- Enterprise
בזק בינלאומי הינה המפיצה הרשמית והבלעדית של חברת Ericsson-LG Enterprise בישראל מזה כ- 30 שנה. פתרונות התקשורת שלנו מותקנים ומשרתים בהצלחה רבה ארגונים רבים מכל המגזרים.
Ericsson מובילה ומתמחה במגזר ה-Enterprise ומשקיעה בפיתוח פתרונות לתחום לרבות הקמת פלטפורמת מרכזייה בענן (Ericsson-LG Cloud) ומרכזיות UCM לארגונים גדולים עד מיליון שלוחות. פתרונות שהותקנו וייושמו בשנים האחרונות בלקוחות Enterprise רבים בישראל לרבות עיריות, בתי חולים, בנקים, רשתות קמעונאות, רשתות בתי מלון ועוד.

עופר פיבושביץ, מנהל אגף השיווק העסקי, בזק בינלאומי: " אנו משיקים בישראל את קו מוצרי הפרימיום של Ericsson  על מנת לספק למגזר המוניציפלי, המלונאי, מענה איכותי מבחינת המוצר והעלות הכלכלית. בשנה האחרונה, סיפקנו מערכות רבות של Ericsson  למגזר הבריאותי והביטחוני ועם החזרה לשגרה, החלטנו שזה הזמן להשיק את סדרת LIP1000i החדשה. מבחינה מוצרית, אני מאמין שפלטפורמת ה (Unified Communications (UC של Ericsson-LG Enterprise משלבת מערכות תקשורת ו Collaboration ייחודית ומספקת גם מגוון מלא של תכונות ואפליקציות מתקדמות, שתייצרנה להתייעלות ותוביל גם לחיסכון בהוצאות הארגון"

מעוניינים לחוות ולהכיר מקרוב את המערכות החדשות? בקרו אותנו בחדר התצוגה של בזק בינלאומי להדגמות On Line והכירו את כל הטכנולוגיות החדשות ביותר מבית Ericsson  ויצרנים נוספים

מעוניינים לשמוע עוד פרטים? מוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות תיבת המייל: AlonE@bezeqint.co.il

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם