בזק בינלאומי ו- CISCO גאות להיות שותפות בהשקת הHub-ים החברתיים של מדינת ישראל

"לא משנה עם מי אתם עובדים, מעכשיו תוכלו לעשות את זה מרמת הגולן והם לא ידעו את ההבדל".

הטכנולוגיה שעוקפת את הפקקים

ברחבי העולם צצים בערים הגדולות מרחבי עבודה משותפים – Wework, Regus, Labs – המאפשרים לפרילנסרים, יזמים, חברות קטנות ועסקים לעבוד לעבוד בסביבה של משאבים מתקדמים וליצור ביניהם קשרים קהילה עסקית. כלים מתקדמים לעבודה, היכרויות עסקיות ותמיכה מקצועית – הקמת Hub יכולה לסייע לקהילה להתחזק ולהתגבש.

המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל לקח על עצמו פרויקט- דגל שיביא את הפלטפורמה המפותחת ביותר למרכזי עבודה בכל רחבי הפריפריה הגאוגרפית. במכרז זכו CISCO ובזק בינלאומי. CISCO שימשה כספק של כל המוצרים הטכנולוגיים, ובזק בינלאומי כאינטגרטור שיטמיע את הפתרונות בעשרות מרכזים ברחבי ישראל.

השקת ה-Hub החברתי ברמת הגולן

בזק בינלאומי, CISCO ובכירי השלטון המקומי חנכו השבוע את ה-HUB הראשון ברמת הגולן. ה- HUB, שהוקם בצומת ווסט ברמת הגולן, הושק במעמד מנכ"ל המשרד לשוויון חברתי, ראש המועצה האזורית גולן (היוצא והנכנס), ראש עירית קצרין, ראשי ערים נוספים, נציגי קהילת ההייטק וגורמים נוספים.

המתחם היפיפה של צומת ווסט, בין ההרים המוריקים, יכול להיות תפאורה מצוינת ליום עבודה רגוע ושליו. כעת, הוא מציע גם את כל המתקנים והכלים הנחוצים לעבודה של חברות סטארטאפ קטנות, מתכנתים שעובדים מרחוק ומעצבים פרילנסרים.

המרחב כולל עמדות למחשבים, חדרי ישיבות, wifi מבוסס מירקי וגולת הכותרת – Spark Board של CISCO, המאפשר לנהל פגישות חכמות עם כל נקודה על הגלובוס. כך שלא משנה עם מי אתם עובדים, מעכשיו תוכלו לעשות את זה מרמת הגולן והם לא ידעו את ההבדל.

את הפרויקט כולו מובילה עמותת "ארץ עיר" שהוקמה על-ידי סטודנטים מרחבי הארץ, שבחרו להישאר בבאר-שבע לאחר תום לימודיהם. העמותה התחילה מיוזמות קהילתיות בבאר-שבע וכיום היא משמשת כערוץ המעצים ומחזק קהילות ישראליות רבות.

ביחד עם "ארץ עיר" ולצד מרחב העבודה המרכזי, הוקמו גם מערכות קהילתיות וירטואליות. המערכות פועלות באמצעות Webex Teams על גבי טלפונים חכמים ופתרונות ה SPARK ומאפשרות למתגוררים בפריפריה לצפות בקורסים מקצועיים, לייצר פגישות ולעבוד ביחד. כך יכולים מספר משתמשים להתאגד לקבוצת עניין ולארגן קורסים, גם אם המתעניינים בקורס מגיעים מישובים מרוחקים. כך נוצרות קהילות סביב תחומי-עניין החוצות את המרחק הגאוגרפי ומאפשרות התפתחות אישית גם עבור מי שלא מוצאים את המענה בסביבתם הקרובה.

"אנו גאים להטמיע טכנולוגיה שתבנה קהילה עסקי"

רון גלב, סמנכ"ל המגזר העסקי: "בזק בינלאומי נבחרה להוביל את פרויקט ה-Hub ים יחד עם הטכנולוגיה של CISCO, שמטרתו להביא לשיא את מרחבי העבודה המשותפים לטובת הפריפריה. החל מניהול העסק, בניית קשרי עבודה, שליחה וקבלת הצעות עבודה, ועד פיתוח ולימוד קורסים. זהו פרויקט אסטרטגי וחשוב שלנו ברמה הארצית".

 

בתמונה: מערכת Webex Teams.

 

מעוניינים לשמוע עוד פרטים, מוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות תיבת המייל OferF@bezeqint.co.il