בזק בינלאומי מציגה: המהפכה הבאה בעולם הגנת הסייבר

בזק בינלאומי משיקה SOC חדשני בשיתוף חברת CYREBRO העולמית לאחר שנבחרה להיות חברת ה IT שתוביל את הפעילות בישראל  * שירות ה Cyber Defender צפוי לחסוך משאבים קריטיים לארגונים והגנה היקפית מסביב לשעון  * מערך רחב של אנליסטים וצוותי IR יספקו מענה מיידי במקרה של מתקפת סייבר בעזרת פלטפורמה חדשנית * ראיון מיוחד עם רון גלב, סמנכ"ל פתרונות לעסקים בבזק בינלאומי ונדב ארבל, מנכ"ל ומייסד חברת CYREBRO

מתקפות הסייבר בארץ ובעולם בעליה מסחררת. כמות המתקפות גדלה וסוגי המתקפות התרחבו, וכמעט כל יום מדווח על ארגון נוסף שחווה התקפה במתקפה חדשה שלא זוהתה לפני כן. המודעות גדלה ואיתה ההבנה שכל ארגון, קטן וגדול, טכנולוגי ותעשייתי, יכול להיות הקורבן של המתקפה הבאה.
התגברות איומי הסייבר, כמו גם סוגי האיומים (חיצוניים ופנימיים), אינם מאפשרים יותר להסתפק ביישום בקרות וכלי הגנה מסורתיים, אלא יש הכרח בניהול מרכזי של כל פתרונות אבטחת המידע במערכות הארגון ע"מ שיוכלו להתמודד עם תקיפות ואירועים – תוך שמירה על רציפות תפקודית והמשכיות עסקית תקינים, ובו בעת פיתוח יכולת ניהול התאוששות מאירועים וחזרה לתפקוד תקין.

הכירו את Cyber Defender – שירות SOC לשליטה ומעקב אחר כל פתרונות הסייבר בארגון

הפתרון לאתגרים – Cyber Defender

כדי לתת מענה לאתגרים אלו בזק בינלאומי, אחת מחברות פתרונות התקשורת וה IT הגדולות בשוק, משיקה בימים אלו את פתרון  Cyber Defender:
שירות SOC  (ר"ת Security Operation Center) מתקדם אשר מותאם לכל סוגי פתרונות ויצרני אבטחת המידע, ומשמש כמערך אבטחה רב שכבתי המאתר אירועים חשודים במערכות הארגון, תוך זיהוי פרצות אבטחה ומתן תגובה בזמן אמת.
הפתרון מוצע במסגרת הסכם שיתוף פעולה ייחודי עם חברת Cyrebro העולמית אשר פיתחה מערכת SIEM SOC מבוססת טכנולוגית QRADAR IBM המאפשרת שיפור משמעותי בגילוי אירועי אבטחת מידע בעזרת מעקב וניתוח באופן רציף אחר הפעילות, וכולל בנוסף צוות תגובה מיידי (IR Team), שכן זמן התגובה הוא קריטי ומהווה את המרכיב החשוב ביותר על מנת לצמצם את נזקי אירועי הסייבר.

רון גלב, סמנכ"ל פתרונות לעסקים בבזק בינלאומי, מרחיב: "כחלק מהשינוי שעוברת בזק בינלאומי בדרך להפיכתה לחברת ICT עצמאית, הצבנו לעצמנו 3 מנועי צמיחה מרכזיים: הענן, הדאטה סנטר והסייבר. לאחר רכישת חברת CloudEdge המתמחה בפתרונות ענן, והקמת חוות השרתים החדשה בבני ציון בשיתוף חברת ServerFarm העולמית בהשקעה של כ 500 מיליון שקל, הגיע הצעד הבא שלנו בעולם הסייבר עם בשורה גדולה בדוגמת שירות ה Cyber Defender שנותן מענה מקיף ומתקדם לבעיה המרכזית של הארגונים היום – איך לשלוט ולנהל אחר כל פתרונות הסייבר בארגון ואיך להגיב בצורה המהירה ביותר למתקפות סייבר".

רון גלב, סמנכ"ל פתרונות לעסקים בבזק בינלאומי, ו-נדב ארבל, מייסד ומנכ"ל CYREBRO.
רון גלב, סמנכ"ל פתרונות לעסקים בבזק בינלאומי, ו-נדב ארבל, מייסד ומנכ"ל CYREBRO.

הייחודיות בשירות ה Cyber Defender

כידוע, מערכות SIEM-SOC נועדו לאפשר לארגון לאסוף ולנתח במהירות נתונים ממקורות שונים כמו שרתים ותעבורת רשת כדי להבין האם יש תוקף ברשת, או היה כזה מתישהו.
במקרה כזה, המערכת מפעילה את כל הסנסורים על מנת לעצור את התקיפה, ובנוסף מאפשרת יכולת לימוד מהירה במיוחד – אם מגלים שהיה תוקף, אפשר להתחיל ולחקור מה הוא עשה ברשת, לאיזה מידע הגיע ומה דלף החוצה, אם דלף.

הכירו את Cyber Defender – שירות SOC לשליטה ומעקב אחר כל פתרונות הסייבר בארגון

נדב ארבל, מייסד ומנכ"ל CYREBRO  מתאר את הייחודיות בשירות ה SOC החדש:
"הבנו שחוסר יכולתם של הארגונים בישראל לנהל ולתפעל SOC באותה הצורה כמו ענקיות המחשוב הוא שורש הבעיה, לכן יצאנו לתהליך ארוך של עיצוב ופיתוח של SOC as a  Platform שיתאים לארגונים קטנים וגדולים כאחד. חזון המוצר הוא לקחת את התחום שהיה 100% שירותי ולהפוך אותו למוצר Online ו-Live שיהיה אגנוסטי לחלוטין לסוג העסק, לגודלו ולטכנולוגיות שבהן הוא משתמש היום או כאלה שהוא אפילו עתיד להשתמש בה".

מערכת הניהול Cyber Defender.
מערכת ניהול Cyber Defender

הפתרון הייחודי של בזק בינלאומי פועל ע"י חיבור מהיר של כל פתרונות אבטחת המידע של הארגון, ללא קשר לסוג הפתרון ולזהות היצרן, לתוך המערכת של CYREBRO.
תוך זמן קצר, ומשמעותית מהיר יותר מכל אלטרנטיבה, כלל מערכות ההגנה מתחברות ל SOC, שם אנשי המקצוע מנהלים ומתפעלים אותן עבור לקוח הקצה.

רון גלב מסכם: "בחרנו בפתרון SIEM & SOC  חכם במיוחד שייתן מענה 24/7 עבור הלקוחות שלנו ויהווה מעטפת אבטחת מידע לכל הנכסים בארגון. אנחנו מבינים את החשיבות של שקיפות המידע ולכן מספקים במסגרת השירות פורטל משתמש חדשני המאפשר ל CISO להיות מחובר למערכת מכל מקום ובכל זמן ולהשיג נראות מלאה על כל מה שקורה לו בארגון. אנחנו בטוחים שהפתרון הזה מביא בשורה אמיתית בעולם הגנת הסייבר וייתן מענה מקיף לכל ארגון, קטן כגדול.

הכירו את Cyber Defender – שירות SOC לשליטה ומעקב אחר כל פתרונות הסייבר בארגון

מעוניינים לשמוע עוד?
אנחנו כאן בשבילכם – קובי מזרחי, מנהל שיווק סייבר בבזק בינלאומי kobimi@bezeqint.co.il

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם