לקראת Cyber Monday: וודאו שאתר המכירות שלכם מוגן

מוכרים ומשווקים נערכים לחודש המכירות הגדול של האינטרנט, גם ההאקרים הגדולים מחכים לעשות את המכה.

לקראת עונת המכירות ברשת: הגנו על האתר שלכם

 

הצרכנים הישראלים עוברים יותר לקניות ברשת, לפי סקר של חברת איביי, 93% מאיתנו קונים לפחות חלק מהתצרוכת הביתית ברשת, 10% מוציאים מעל 1,000 ₪ בחודש. לכן, עושים בחכמה מי שעוקבים אחרינו אל תוך האינטרנט – גם רשתות השיווק וגם… ההאקרים. ככל שיותר כספים עוברים ברשת, כך יש יותר מוטיבציה לפצח את אתרי המכירות, "להתלבש" על אתרים קיימים ולמשוך כספים לפני שהם מגיעים מהלקוח לקמעונאי. מספר ההונאות, הפריצות וההתחזויות עולה בנובמבר באחוזים מעוררי דאגה.

 

בעונת המכירות הקרובה, במיוחד עבור החברות הישראליות שמבקשות להגן על אתריהן ועל לקוחותיהן, השיקו בזק בינלאומי וחברת Radware שרות Cloud WAF Service. השירות מספק חומת אש להגנה על אתרים ויישומים מבוססי Web מפני התקפות האקרים ופעילות זדונית של Automatic bots. התקפות הגורמות נזקים רבים בדמות גניבת מידע, השחתת פני האתר, וניצול האתר לשם פריצה למחשבי המשתמשים ביישום.

 

שרות הענן המושק בימים אלו מספק חומת אש להגנה מלאה על אתרים ויישומים מבוססי Web מפני כל סוגי התקפות האקרים. השירות מגן כבר היום על אפליקציות Web ואתרים של חברות רבות בעולם, כולל יכולות הגנה מתקדמות ייחודיות:

  • ניטור וזיהוי בזמן אמת של התקפות האקרים ופעילות זדונית או חריגה באתרי המכירה הפעילים.
  • מערכת חכמה ייחודית שלומדת וזוכרת את דפוסי השימוש הרגילים באתר או ביישום, וחוסמת פעילויות זדוניות לא שגרתית החורגת מדפוסי השימוש הרגילים.
  • חסימה מלאה של כל סוגי מתקפות ההאקרים הקיימות, כולל התקפות SQL Injection לגניבה או השחתה של בסיס הנתונים, התקפות Privilege escalation על ידי זיוף Cookies לפריצה לאתר ללא הרשאה חוקית, התקפות Cross Site Request Forgery) CSRF) לגניבת מידע, חסימת יכולת הורדה לא חוקית של מספרי כרטיסי אשראי מן האתר, ועוד..
  • יכולת ייחודית לזיהוי וחסימת התקפות Zero-day web attacks המנצלות פרצות חדשות המתגלות באופן שוטף, ושאין לגביהם עדיין חתימות הגנה.
  • יכולת ייחודית של חסימת התקפות האקרים ופעילות זדונית של automatic bots המשנים את כתובות ה-IP שלהם באופן דינמי (בכדי להימנע מ- IP Blacklisting) על ידי טביעת אצבע דיגיטלית של המחשב בו הם משתמשים (IP-agnostic Device Fingerprinting).
  • יכולת ייחודית של בנייה אוטומטית של Protection Policy אופטימלי ליישומים חדשים.
  • השירות, המבוסס על טכנולוגיית ה-WAF המובילה בעולם של חברת Radware, עומד בתקני אבטחת מידע מהמחמירים בעולם: תקן PCI v.3.1-DSS, תקני האיכות לאבטחת מידעISO27001, ISO27032, ISO28000, , ובעל סרטיפיקציה מה- ICSA Labs.

הפתרון יעיל במיוחד במניעת החוליים המתלווים לאירועי מכירות גדולים, אבל יש לו את היתרון של הגנה מלאה גם בימי שגרה.

ביום רביעי, 21/11 יתקיים וובינר מיוחד בשיתוף חברת רדוור, שיעזור לכם לוודא שאתר המכירות שלכם מוגן. לינק להרשמה:

https://event.on24.com/wcc/r/1881863/88C7AF32A1E5991C3EA056A2D57D0961

 

מוזמנים לעיין במצגת שהוצגה בוובינר:

http://www.bezeqint.net/html/ext/docs/Bezeqint CWAF_Nov18.pdf

 

 

מעוניינים לשמוע עוד פרטים, מוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות תיבת המייל OferF@bezeqint.co.il