בזק בינלאומי וחברת המומחים CodeValue מעמיקים את שיתוף הפעולה ללקוחות הענן

בזק בינלאומי מדווחת על הידוק הקשרים המקצועיים עם חברת מומחי התוכנה הישראלית CodeValue * יחד יספקו מענה הוליסטי לארגונים, מיגרציה לענן, פיתוח קוד ופתרונות לרשת IOT

בזק בינלאומי בשיתוף הפעולה עסקי עם חברת מומחי התוכנה CodeValue המתמחה בפיתוח קוד המותאם לצרכי עידן הענן והמובייל. מדובר במהלך אסטרטגי שבו שתי החברות יספקו שירותים משיקים ומשלימים ללקוחות הענן, באופן שייצר ערך מוסף המבטיח מענה הוליסטי למגוון הצרכים והדרישות של חברות קטנות ובינוניות וכלה בקונצרנים ובארגוני ענק.

צוותי מומחים משתי החברות יקיימו סדנאות וימי עיון ללקוחות להעמקת הידע וההיכרות עם עולם הענן המתפתח בקרב ארגונים ומוסדות במשק הישראלי. זאת, ברוח התפיסה שמלווה את שיתוף הפעולה: ליווי מלא של לקוחות הענן לאורך כל תהליך שדרוג הרשת הדיגיטלית, לצד השתלמויות והנחיות המאפשרות לקיים תפעול עצמאי נטול דאגות של מערכות המחשוב המתקדמות.

מספקים פתרונות לכל בעיה
חברת מומחי התוכנה CodeValue מציעה סל שירותים הכולל אדריכלות תוכנה, מומחיות טכנולוגית ושירותי ייעוץ מעמיקים לארגונים, מוסדות וחברות. החברה, מעסיקה כ-220 עובדים ומביאה לעולם הפיתוח והאינטגרציה גישה חדשנית שמספקת אפשרויות להתייעלות ארגונית הנובעת מניצול הקדמה הטכנולוגית.

"הרעיון הבסיסי הוא לספק ללקוח פתרונות אופטימליים", אומר אלון פליס, ארכיטקט ראשי וממקימי חברת CodeValue. "בלא מעט בתי תוכנה הגישה המקובלת היא לספק אנשים, 'גולגלות' – הלקוח  מציג את דרישת העבודה והחברה מספקת אנשים שיבצעו אותה. אצלנו זה עובד אחרת. אנחנו לא באים לבצע משימה אלא מחפשים לתת פתרון לצרכים של הלקוחות".

ובהקשר זה, מסבירים ב-CodeValue, שיתוף הפעולה עם בזק בינלאומי משלים מערך שירותים שמספק פתרונות היקפיים לכל דרישה, צורך או בעיה של הלקוח.

"מדובר בשיתוף פעולה מושלם – כי יש כאן שני גורמים שמשלימים אחד את השני בצורה אידיאלית", אומר רונן סרור, סמנכ"ל מכירות ענן ב-CodeValue. "אנחנו מספקים מומחיות בצד האפליקטיבי, כחברה שמספקת שירותי קוד, שמספקת תמיכה טכנולוגית לשירותי ענן ומיישמת פתרון בעיות ברשת IOT".

כשהעולם עובר לענן
"העולם עובר לענן ואנחנו שם כדי לספק למי שזקוק למומחיות שלנו את הכלים להפיק את המקסימום מהמעבר הזה", אומר פליס. "צוותי הפיתוח מספקים ידע שמבוסס על ניסיון עם יותר ממאה ארגונים ומוסדות שכבר עברו את התהליך המורכב הזה, בארץ וגם באירופה ובארצות הברית. אנחנו מביאים איתנו know how ארכיטקטוני וטכנולוגי שיאפשר להפוך את המעבר הזה לעבודה בענן למהלך שיהיה שווה לארגון חיסכון במשאבים ויתרון מבחינה טכנולוגית".

וכדי למקסם את פוטנציאל הרווח הזה סיגלו ב-CodeValue מתודת עבודה רב שלבית שבוחנת את הלקוח שניצב מולם במבט הוליסטי. "לפני כל פרויקט אנחנו מקיימים הערכה מוקדמת – בוחנים תקציבים, לוחות זמנים, יעדים, בוחנים מה הארכיטקטורה שתתאים. אנחנו מבצעים אנליזה שמגיבה לכל דרישה – מאלמנטים פונקציונליים ועד לרגולציות משתנות – ורק אז בונים תוכנית לפרויקט ומתחילים ללוות את הלקוח, צעד אחר צעד".

התוכנית של CodeValue כוללת פעילות שוטפת המתבצעת לצד הלקוח. "הליווי מתחיל מבחינתנו כבר מהקוד של התקן הקצה, ובימינו מדובר על כל מכשיר IOT שרלוונטי למערכת – החל מסנסורים או מכונת הקפה ועד למכשור רפואי ששווה מיליונים. כיום כמעט כל דבר יודע להתחבר לאינטרנט זה מעלה אתגרים שדורשים ראייה היקפית של המערכת".

על איזה אתגרים אתה מדבר, למשל?
"כשארגון מחזיק עשרות אלפי מכשירים מחוברים ורוצה להעלות אותם on board זה עניין מורכב. כיצד לבצע עדכוני תוכנה מרחוק לכל המכשירים ברשת בלי להזדקק לשלוח טכנאי בכל פעם שמכשיר דורש עדכון? איך לשנות קונפיגורציות בכל הדיווייסים? כיצד לשמור על security, שלא כל אחד יוכל להתחבר לרשת ושגם מי שמורשה להתחבר לא ינצל את זה לפעילות סייבר? יש כאן נושא של ניהול מערכות מורכבות ובסוף כל העשייה יש גם אנליטיקות".

וכאן, אומר פליס, "הענן קולט לא מעט מידע ועבודה נכונה היא כזו שיודעת להפיק משהו משמעותי מהדאטה: תובנות, הפקת מידע AI, machine learning. היתרון המרכזי הוא היכולת לגשת למערכות IOT משלב כתיבת הקוד וללוות את הבנייה שלהם עד לשלב שבו אנחנו מסייעים למפתחים של הארגון לעמוד לבד על הרגליים. מבחינתנו חלק מהשירות זה להדריך את הלקוח לתפעל את המערכת שלו בעצמו".

עופר פייבושביץ, מנהל אגף שיווק עסקי בזק בינלאומי: "השילוב של בזק בינלאומי וחברת CodeValue  מספק ערך מוסף עצום לכל לקוח. ברגע שהארגון פונה אלינו, הוא יקבל יכולות של בית התוכנה CodeValue ובאמצעות בזק בינלאומי: משאבי ענן Microsoft, יכולות של אינטגרטור, ספקית אינטרנט, כמומחית IT סייבר ועוד – מעטפת מלאה של טכנולוגיה ושירות".

לפרטים נוספים: איציק פינקלשטיין, Indirect Sales Channel Account Manager
מייל- ItzikF@bezeqint.co.il נייד- 0504014458

המידע בחסות בזק בינלאומי, חברת התקשורת הגדולה בישראל, המספקת פתרונות IT מקצה לקצה לארגוני ענק ולגופים קטנים ומתמחה בפתרונות פס רחב לכל טכנולוגיה

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם