לראשונה בישראל: חיבור ישיר שמאפשר לכם להפיק את המקסימום מהענן

ארגונים רבים עוברים לענן הציבורי אך לא כולם מקבלים את כל יתרונותיו. הסיבה: גם ענן חזק תלוי בביצועים של תעבורת האינטרנט הכללית. אם גם לכם נמאס מביצועי תקשורת בינוניים שגורמים לבזבוז של משאבים ותסכול אתם חייבים להכיר את המוצר החדש שמשנה את השוק.

לא יהיה זה נכון לומר שמחשוב הענן הוא העתיד. זאת מכיוון שמחשוב ענן הוא לחלוטין ההווה. ארגונים מכל הסוגים והגדלים מעבירים את תשתיות המחשוב שלהן לענן, עד כדי הפיכת צורת עבודה זו לסטנדרט השולט והרווח ביותר כיום. בשוק ענן המחשוב הציבורי (Public) קיימים מספר שחקנים בולטים: מייקרוסופט עם ענן ה-Azure, גוגל עם  GCP ו-AWS של אמזון. כולם ספקי שירותי ופלטפורמות ענן טובים ויעילים, אך איתם – כמו עם כל פתרון מחשוב ענן אחר – קיימת בעיה.

כל חברת ענן תספק ותתחייב לרמת שירות (Service Level Agreement -SLA) משלה, שלרוב יתחייב על רמת זמינות, אבטחה וביצועים בסביבת הענן שלה. עם זאת, ה-SLA מתחייב למה שקורה כאשר הלקוח "נכנס בדלת" של ענן המחשוב, ולא מבטיח דבר לגבי סגמנט התקשורת והדרך אל הענן שמתחילים מהרגע שנתונים יוצאים ממחשבי הלקוח ומסתיימים בכניסה לענן. הדרך הזאת עוברת על האינטרנט "של כולם", אותו כביש עליו נוסע כל מי שמתחבר לרשת. וכמו שאתם יודעים, זהו כביש שיכול להיות פקוק, ארוך ואיטי.

התוצאה של מצב זה היא שארגונים רבים מתחברים לשירותי ענן באיכות גבוהה (וגם משלמים בהתאם), אך מקבלים בפועל שירות ברמה נמוכה מדי, הרחוקה מלהספיק לצורכיהם. כאשר תעבורת המידע של הלקוח עוברת על גבי האינטרנט הכללי, הביצועים ואבטחת המידע סופגים פגיעה משמעותית ואינם מובטחים ועקביים. כל מי שעבד על מערכת שדורשת משאבים גדולים ומרט את שערות ראשו בגלל שיהוי (Latency) וחוסר יציבות התקשורת יודע במה מדובר. כשזרימת הנתונים מהשרת לארגון ולהיפך נתקעת או לוקחת זמן רב – העובדה שהארגון מחובר לשירות ענן איכותי כמעט ולא מורגשת. גם אם יגדיל הארגון את רוחב הפס – תעבורת הנתונים תמשיך להיות תלויה בביצועי רשת האינטרנט הישראלית והעומס בה.

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם