רשת תקשורת עתידית, חכמה יותר, פשוטה יותר, מאובטחת יותר ומשלבת בינה מלאכותית

פתרונות התקשורת החדשניים מסייעים למנהלי IT בעולם הדיגיטלי לנהל רשתות תבוניות יותר – בעזרת מיצוי נכון ויעיל של המידע שנאסף בהן, ניטור וניתוח שלו ובסופו של דבר גם אוטומציה של הפעולות השונות הקשורות בתחזוקה של הרשת ובהגנה עליה.

DNA Center Cisco  – רישות מבוסס כוונות

מערכת הניהול Cisco DNA Center הינה – Controller לעולמות Enterprise Networking. המערכת מאפשרת לנהל את כלל רכיבי התקשורת בקמפוס מ: Access Credentials ועד Security Policy.

החלק העיקרי במערכת הינו המנוע איסוף הנתונים – DNA Assurance : מנוע זה אחראי על איסוף נתונים שוטפים מכל רכיב המחובר לרשת ומספק נראות הן על חווית המשתמש והן על תקלות.

המערכת מאפשרת ללקוח לנהל את הרשת על בסיס תובנות טובות יותר. מורכבות הרשת גדלה מעבר ליכולת העיבוד האנושית, ולכן סיסקו משתמשת בלמידת מכונה כדי ליצור מתאמים בין כמות הנתונים העוצמה שמגיעה מהרשת לבין נקודת המוצא של הרשת ובדרך זאת מחפשת בעיות שהיו עלולות להשפיע על הרשת באופן החמור ביותר. סוגיות אלו כוללות רלוונטיות של הבעיה, ומתריאות למחלקת המחשוב על הבעיות החשובות ביותר. כמובן שהמערכת מאפשרת לפעול לפי זיהוי מגמות ודפוסי התנהגות ולחזות בעיות באופן יזום לפני החמרתן.

מה מיוחד ב – DNA Center של סיסקו?

מרכז ה- DNA של סיסקו הוא פלטפורמת ניהול ובקרה שלמה עבור הרשת שלך. פלטפורמת תוכנה הניתנת להרחבה כוללת כלים משולבים לניהול רשת, אוטומציה, וירטואליזציה, אנליטיקה ואבטחה, קישוריות.

לא עוברים לסדר היום מבלי להתייחס לפתרונות הסייבר והאיומים המשתנים ומפתחים כל הזמן.

התמודדות עם איומי הסייבר דורשת קבלת מודיעין עדכני ואיכותי על איומים החדשים, מידע על חולשות חדשות שהתגלו ומסכנות את הארגון ושקיפות מלאה לשינויים ברשת הארגונית. בזק בינלאומי וסיסקו מציעים מגוון רחב של פתרונות הגנה מפני איומי הסייבר החל מהגנה על משתמשים, עמדות קצה, שרתים או התקני IOT (מסכים, מצלמות) מחוץ או בתוך לרשתות ארגוניות.

תכונות ייחודיות המאפשרות ניהול מתקפות ומניעתן:

  • Visibility לכלל הרשתות הארגוניות לרבות עננים ציבוריים, פרטיים והיברידיים, לסביבות קונטיינרים, וירטואליזציה וחומרה, לתחנות הקצה, לדואר האלקטרוני, לעולמות ה DNS, לשכבות האפליקציה ועוד.
  • תמיכה בתהליכי דיגיטציה אירגוניים (Digitization) – תמיכה באוטומציה של תהליכים ארגוניים באמצעות חיבור ושיתוף מידע בין כל מוצרי אבטחת המידע.
  • עדכונים שוטפים דרך גוף המחקר האזרחי הגדול בעולם (TALOS Threat Intelligence ) אשר מזין ומאחסן מידע מודיעיני עדכני של כלל מוצרי אבטחת המידע של סיסקו.
  •  Zero Trust מימוש סגמנטציה בכלל הארגון ברמת האפליקציות, הרשתות והגישה של משתמשי ארגון לאפליקציות SaaS.

הפתרונות השונים מספקים הגנה עוד בשכבת ה DNS וחוסמים פניות זדוניות לאתרים וכתובות לא רצויים עוד לפני שהם נטענים, הגנה על כל פורט או פרוטוקול, כולל אופציה של סינון אתרים, תכנים ואפליקציות, הגנה על חיבורים והתממשקות תוך בקרה וניהול הרשאות לפי משתמשים ועוד.

על קצה המזלג – רשימת המוצרים:

  • Firepower –NGFW הכולל סינון אפליקציות, קבצים ו-Sandbox, URL ו- IPS משתלב עם אכיפה אקטיבית מול הרשת.
  • Tetration – הגנה על אפליקציות ב-Data Center
  • Umbrella – יישום הגנה על הארגון באמצעות תשתית ה-DNS.
  • AMP – פתרון רוחבי המיישם הגנה על תחנות הקצה (EDR), דוא״ל, NGFW ועוד.
  • Cisco Threat Response – כלי תחקור רוחבי לאיומים בארגון המרכז בצורה פשוטה גרפית ומיידית.
  • IRON PORT –הגנה לדואר האלקטרוני כולל: Anti Phishing, DMARC,DLP , Encryption ועוד.
מעוניינים לשמוע עוד פרטים, מוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות תיבת המייל OferF@bezeqint.co.il