בזק בינלאומי נבחרה על ידי CISCO כשותף GOLD מוביל בישראל

שמחים וגאים לבשר שחברת סיסקו העניקה לבזק בינלאומי את תואר שותף זהב (Gold Partner) זו השנה ה 12 ברציפות, על שנת שיא והישגים משמעותיים בפעילות המסחרית, השיווקית והטכנולוגית וברמת השירות ושביעות רצון הלקוחות.
בזק בינלאומי נבחרה לראשונה בשנת 2008 על ידי סיסקו העולמית כשותף עסקי מוביל ובתואר Gold Partner, ובמשך למעלה מעשור מובילה את הגידול במספר הלקוחות החדשים ובהיקף הפרויקטים האסטרטגיים, כמו גם הסטנדרט המקצועי הגבוה ואיכות השירות.

הבעת הוקרה זו מצטרפת להסמכת ה- Cisco Collaboration Master שהעניקה Cisco לבזק בינלאומי, זו השנה 11 ברציפות, אשר מהווה את ההסמכה הגבוהה ביותר שסיסקו נוהגת להעניק לשותפים עסקיים נבחרים ברחבי בעולם, ובזק בינלאומי הייתה בין החברות בודדות באזור EMEA והראשונה בישראל לקבל את הסמכה יוקרתית זו.

לדברי Gal Ofri גל עופרי, CTO פתרונות לעסקים, בזק בינלאומי: "אנו גאים להיות לזכות שוב בהוקרתה של Cisco על עמידתנו בכל הקריטריונים המקצועיים ובסטנדרט הגבוה שהחברה מציבה לשותפיה ברחבי העולם.
בחירתנו כשותף GOLD מצטיין והחלטתה של Cisco לחדש את הסמכתנו כ- Collaboration Master ממחישה את שיתוף הפעולה האסטרטגי הפורה בין שתי החברות ומבטאת את מעמדה של בזק בינלאומי כחברה
מובילה בשוקי התקשורת וה-IT בישראל".

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם