שרתים מקומיים, או שרתים וירטואליים בענן?

  • האם אתם מרגישים ששרתי העסק חנוקים?
  • מתי בפעם האחרונה החלפתם שרת?
  • אולי חלק מהמידע אפשר להוציא לענן? לדוגמה את סביבת הפיתוח או את האתר?
  • האם יש לכם צרכים שהם זמניים כמו סביבת פיתוח, העלאת קמפיין?

Cloud VS. On Prem

כאשר מרבית הארגונים בוחנים את צרכי השירות שמערכת המחשוב שלהם תידרש לתת בשנים הקרובות, הם מגיעים למסקנה שהפתרונות המקומיים אינם גמישים מספיק. חוות שרתים מקומית מצריכה תחזוקה, עדכון תוכנות וטיפול באבטחה, שכירות על מקום, כוח אדם ותשומת לב להחלפת חומרה ותוכנה שמתיישנות. מול כל העלויות ותשומת הלב המערכתית הנדרשים לניהול שרתים מקומיים, העננים הולכים ומתקדמים: אין צורך להחליט מראש כמה שטח הארגון יתפוס, מכיוון שהשטח גמיש וניתן להשכרה ולשינוי; חומרה שמנוהלת על-ידי תוכנה (Software Defined Hardware) מציעה אפשרות לייצר סביבות עבודה מגוונות ולפגוש את הצרכים הייעודים של המחלקות השונות בארגון במהירות רבה מתמיד.

 

BI Cloud

סביבת הענן החדשה של בזק בינלאומי מציעה גמישות כזו. השרת הווירטואלי מגיע עם ממשק נוח לתפעול עצמי של הארגון ויכולות ניהול עשירות. כשלקוח מקים לעצמו את השרת הווירטואלי, הוא יוצר נקודת גישה, גורר את האובייקטים הנחוצים בממשק ומגדיר את סביבות העבודה המתאימות לו. מכיוון שכל המערכת כבר עומדת ופועלת, ההתקנה מהירה והגישה לשרתים, לאחסון, למסדי הנתונים ולאפליקציות פשוטה ונוחה. הכל על המערכות המתקדמות ביותר של Abiquo, המאפשרת בנייה של סביבות מורכבות באופן פשוט ונוח.

הממשק מעביר את המידע ובונה את האחסון המותאם שלכם על שרתי VMWare בדאטה סנטר המאובטח של בזק בינלאומי. כך נפתר בקלות הצורך לבחון ולהתעדכן בתיקוני אבטחה ומערכות אבטחה חדשות, מכיוון שהמומחים המקצועיים מבצעים את הלמידה הזו באופן מתמיד ומתאימים את המערכות המרכזיות לרמה הגבוהה ביותר. שרתי הענן מציעים את האפשרות להקים חומות אש על בסיס NSX. השרתים האמינים מספקים סטנדרטיזציה גבוהה, אמינות מלאה וגיבוי אוטומטי.

בשיטת ה-IaaS, התשלום הוא ע"פ צריכה ולפי הצרכים המשתנים של כל ארגון והיקפי הפתרונות הנחוצים. אין צורך לחזות מראש את הצמיחה, מכיוון שאפשר להתרחב לפי הצורך.

 

הבחירה להעביר את מערך המחשוב לענן נובעת משיקולי גמישות, זמינות ותקציב. אבל לא כל הארגונים יכולים לבצע את השינויים הללו מיד. רבים מחליטים רק לטבול את רגליהם במים, למשל – לפתוח סביבת פיתוח, כדי להימנע מהצורך לרכוש שרת במיוחד רק לתקופת הפיתוח. אחרי שהשינוי הקל-יחסית מוכיח את עצמו מראה יחס נכון בין עלות לתועלת, מתחילה תקופת הבדיקה המורכבת והמפותחת יותר. אנחנו מאמינים שבסופו של דבר כל ארגון ימצא את האיזון הנכון עבורו, וכל תעשייה תגיע לשקלול הנכון בשבילה בין סביבת הענן לבין אחזקה של צוות מקומי ושרתים מקומיים.

השירות של BI Cloud נועד בדיוק בשביל לתמוך בתהליכים המורכבים ולהתאים באופן מדויק חליפה נכונה לכל עסק וארגון.

 

מתעניינים בפרטים נוספים ובדיקת התאמה לארגון? נשמח שתשאירו פרטים ונחזור אליכם:

https://www.bezeqint.net/business/bi-cloud/?ref=linkedin 

מעוניינים לשמוע עוד פרטים, מוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות תיבת המייל OferF@bezeqint.co.il