שיתוף פעולה חדש של בזק בינלאומי וחברת Veeam

בהכרזה חגיגית בחרה השבוע חברת Veeam הגלובלית את בזק בינלאומי הישראלית לשותף הצומח שלה. Veeam, שהוכרזה על-ידי חברת הדירוג גארטנר כאחת מ-5 המובילות בשוק בתחום הגיבוי והרפליקציה, רואה בבזק בינלאומי שותף יציב ומיומן בשוק התקשורת והמידע. כעת, בזק בינלאומי הישראלית תוכל להביא את השירותים המובילים של Veeam אל הלקוחות העסקיים שלה, ללא התחייבות ועם שירות מלא.

עסקים גדולים ועסקים קטנים דומים בדבר אחד – כיום אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להיות מנותקים מפעילות ממוחשבת, כולנו חייבים להיות כל הזמן באוויר. Veeam הצליחה לפתח טכנולוגיה ייחודית שהופכת את הגיבוי העסקי למתמשך ופשוט להטמעה. בזק בינלאומי מציעה שירותי ענן חזקים ויציבים אף במצבי חירום. הטמעת שירותי הגיבוי של Veeam על השרתים של בזק בינלאומי מחברת את שני הכוחות לטובת הלקוחות העסקיים בישראל. כל זאת, במודל פשוט ונוח של תשלום חודשי כשירות (SaaS) ללא התחייבות.

שי דואק, solution architect בבזק בינלאומי, מסביר: "בחרתי בפתרון שייתן את המענה הטוב ביותר לביצוע תהלכי גיבוי ושיחזור פשוטים, כשהלקוח מקבל מענה פשוט, קל ויעיל להמשכיות העסקית של ארגונו."

השירות המשותף החדש מציע כמה יתרונות ברורים לעסקים – חסכון במערכי אחסון אירגוניים יקרים בעזרת ענן אמין שאפשר לסמוך עליו, עלות חודשית נמוכה ומותאמת לשירותי ענן וגיבוי מאובטח אל הענן המתקדם של בזק בינלאומי.

חבילת Veeam Availability Suite תציע ללקוחות העסקיים גיבוי בטוח על הענן המתקדם של בזק בינלאומי. כאשר שכפול סביבת הגיבוי של הלקוחות לאתר של בזק בינלאומי תתבצע באמצעות הגדרה מתוך ממשק הניהול המוכר ללקוח (Veeam Cloud Connect) ללא התקנה נוספת. מדובר בהליך חלק ונוח שאיננו משפיע על סביבת העבודה הרציפה של הלקוח, המתאים גם לשירותי 365 וגם לשירותי ענן מבוססים AWS של בזק בינלאומי. עם שיתוף הפעולה החדש המידע העסקי שלכם מוגן ומוכן לשיחזור מהיר בכל מקום ובכל עת, בזמן חירום כמו בזמן כשגרה.

חיים בנון, מנהל מוצר עסקי בבזק בינלאומי, מספר: "זיהינו ביקוש רב בשוק העסקי למערכת גיבוי מנוהלת. השילוב שלנו כחברת האינטגרציה מספר 1 עם פתרון הגיבוי של Veeam יוצר שותפות מנצחת שתעניק ללקוחותינו שקט נפשי, SLA ושרידות מהגבוהות בישראל, במודל חודשי לפי דרישה".

האם השירות החדש מתאים לאירגון שלכם? לפגישת ייעוץ חינם צרו קשר עם חיים בנון –  HaimBa@Bezeqint.Co.IL