תקשורת מתקדמת לעסק – הכירו את Aruba Instant On

בסביבה העסקית המשתנה של ימינו, ארגונים רבים מחפשים פתרונות ניידים המסייעים להם להתחבר באופן הדוק יותר עם לקוחות, שותפים ועובדים תוך שמירה על תשתית רשת מאובטחת לניהול. חברת Aruba HPE מציגה מגוון פתרונות שיעזרו לארגונים השונים להקים שירותים אלחוטיים מתקדמים על מנת לשמר ולקדם חדשנות, תגובתיות ואבחנה מהירה.

אתגרי מחלקות ה IT בעידן החדש
כאשר משתמשים נדרשים יותר ויותר להיות ניידים, יישומים עסקיים נדרשים להיות יותר שיתופיים.
מחלקות ה- IT בארגונים מתמודדות כיום עם דרישות לביצועי רוחב פס מוגדל, ניהול ריבוי מכשירים ניידים חדשים, תוך הבטחת גישה לרשת, זמינות, ותאימות לתקנות.
במקרים רבים מחלקות אלו מתבקשות לקחת פיקוד אסטרטגי ולעבור מרשת אלחוטית בסיסית לדור הבא של ניידות עסקית, להגביר את שיתוף הפעולה הפנים ארגוני ואת הפרודוקטיביות, כדי לשנות את הדרך בה העסק פועל.
הצמיחה הנפיצה בסמארטפונים, טאבלטים, אפליקציות ענן ובאינטרנט של הדברים שינתה את האופן שבו עסקים פועלים –  הסביבה המובילית החדשה הזו טובה בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים, ובשנה שעברה מגזין "פורבס" העריך כי עסקים אלה הכפילו את הכנסתם וייצרו פי שמונה יותר משרות מחברות שלא נקטו בגישה דומה.

כמענה לאתגרים אלו, בזק בינלאומי שמחה להציג ללקוחותיה פתרון שליטה בתקשורת אולטימטיבי מבוסס ענן – ARUBA Intant On. פתרון לניהול תשתית התקשורת הארגונית המאפשר להקים סביבת תקשורת מלאה הכוללת:  WiFi, אבטחת מידע, מתגי תקשורת ומערכת ניהול מרכזית בענן.

ביקוש גובר לניידות מחייב רשתות חזקות יותר
פתרון הרשת של חברת Aruba מותאם במיוחד לסביבות ארגוניות של ימינו בהן הניידות ואינטרנט בראש סדר העדיפויות שלהן, מתוך הבנה כי התלות של ארגונים במערך המחשוב שלהן היום היא כבר עובדה ידועה היום ואין ארגון שלא מבסס את כלל פעילותו על מערך המחשוב בעזרתו מתנהלת הפעילות השוטפת.

ניהול מערך המחשוב בחברות מתקיים בשתי דרכים מרכזיות – באמצעות מחשוב ענן או באמצעות רשתות מחשבים מקומיות, כאשר מוביליות היא אחת היתרונות המרכזיים בעסק של היום.
ככל שהארגון שלכם מגיב לשינויים מהר יותר- בפעולות כמו להכניס משתמש זה או אחר לעמדה מרחוק ,לענות ללקוח במהירות , לשלוח הצעה או להעביר משאבים לפעילות אחרת, יש לכם סיכוי טוב יותר להצלחה מהמתחרים שלכם.

במקביל, המוביליות לא רק מאפשרת לכם להשפיע על העסק במצב 24/7, אלא גם לספק את הנוחות הנדרשת בעבודה – החל מלבחור מקום עבודה מבלי להיות קשור בחוטים באופן קבוע ולנוע בחופשיות סביב המשרד ועד לניתור ותיקון תקלות מרחוק, כיבוי והדלקת אזורים וניתוב עומסי רשת תוך חלוקת תעבורת בתוך הרשת והרשאות בין המשתמשים או אפליקציות.

יתרונות ניהול הרשת של ארובה
במיוחד בתקופה הנוכחית, אנו בבזק בינלאומי רואים את היתרונות הבאים ביכולת השליטה בתוך עסקים שהכינו את עצמם מראש והפכו להיות ניידים:

פשטות – אפליקציית Instant On של Aruba הופכת את ניהול ה- Wi-Fi העסקי לפשוט. ההגדרה אורכת מספר לחיצות כך שאין צורך בידע טכני מוקדם. האפליקציה מאפשרת לעקוב ולנהל את הרשת העסקית בכל מקום דרך הטלפון הנייד, ולעקוב אחר מי מתחבר לאילו אתרים ואפליקציות.

מהירות – ניתוב הנתונים האוטומטי שומר על זרימת המידע בדרך המהירה ביותר ועדכוני התוכנה האוטומטיים שומרים על רשת ה- Wi-Fi במהירות הגבוהה ביותר.
במידה ומתגלה שגיאה, הרשת "מרפאת" את עצמה בצורה אוטומטית ללא צורך בהתערבות של מנהל הרשת.

אבטחה – אבטחה לא אמורה להיות תוספת אלא היא חובה ומגיעה ללא עלות נוספת ב- Aruba Instant On. הפתרון מאפשר להפריד בקלות את תעבורת העסק והעובדים מתנועת הלקוחות, להגדיר שעות לזמינות הרשת, ולחסום אתרים וקטגוריות אפליקציות ספציפיות כדי למנוע פעילות זדונית שעלולה להתקיף את הרשת.

רוצים לדעת יותר ? דברו אתנו:
יגאל רחמילביץ', מומחה מכירה Aruba HPE  בבזק בינלאומי YIGALR@bezeqint.co.il

המידע בחסות בזק בינלאומי, חברת התקשורת הגדולה בישראל, המספקת פתרונות IT מקצה לקצה ומתמחה ביישום פתרונות ענן ו Networking

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם