ארגונים ניידים צריכים רשתות ניידות – הכירו את Aruba HPE CENTRAL

בסביבה העסקית המשתנה של ימינו, ארגונים רבים מחפשים פתרונות ניידים המסייעים להם להתחבר באופן הדוק יותר עם לקוחות, שותפים ועובדים תוך שמירה על תשתית רשת מאובטחת לניהול. חברת Aruba HPE מציגה מגוון פתרונות שיעזרו לארגונים השונים להקים שירותים אלחוטיים מתקדמים על מנת לשמר ולקדם חדשנות, תגובתיות ואבחנה מהירה.

אתגרי מחלקות ה IT בעידן החדש
כאשר משתמשים נדרשים יותר ויותר להיות ניידים, יישומים עסקיים נדרשים להיות יותר שיתופיים.
מחלקות ה- IT בארגונים מתמודדות כיום עם דרישות לביצועי רוחב פס מוגדל, ניהול ריבוי מכשירים ניידים חדשים, תוך הבטחת גישה לרשת, זמינות, ותאימות לתקנות.
במקרים רבים מחלקות אלו מתבקשות לקחת פיקוד אסטרטגי ולעבור מרשת אלחוטית בסיסית לדור הבא של ניידות עסקית, להגביר את שיתוף הפעולה הפנים ארגוני ואת הפרודוקטיביות, כדי לשנות את הדרך בה העסק פועל.
הצמיחה הנפיצה בסמארטפונים, טאבלטים, אפליקציות ענן ובאינטרנט של הדברים שינתה את האופן שבו עסקים פועלים –  הסביבה המובילית החדשה הזו טובה בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים, ובשנה שעברה מגזין "פורבס" העריך כי עסקים אלה הכפילו את הכנסתם וייצרו פי שמונה יותר משרות מחברות שלא נקטו בגישה דומה.

ביקוש גובר לניידות מחייב רשתות חזקות יותר
פתרון הרשת של חברת Aruba מותאם במיוחד לסביבות ארגוניות של ימינו בהן הניידות ואינטרנט בראש סדר העדיפויות שלהן, מתוך הבנה כי התלות של ארגונים במערך המחשוב שלהן היום היא כבר עובדה ידועה היום ואין ארגון שלא מבסס את כלל פעילותו על מערך המחשוב בעזרתו מתנהלת הפעילות השוטפת.

ניהול מערך המחשוב בחברות מתקיים בשתי דרכים מרכזיות – באמצעות מחשוב ענן או באמצעות רשתות מחשבים מקומיות, כאשר מוביליות היא אחת היתרונות המרכזיים בעסק של היום.
ככל שהארגון שלכם מגיב לשינויים מהר יותר- בפעולות כמו להכניס משתמש זה או אחר לעמדה מרחוק ,לענות ללקוח במהירות , לשלוח הצעה או להעביר משאבים לפעילות אחרת, יש לכם סיכוי טוב יותר להצלחה מהמתחרים שלכם.

במקביל, המוביליות לא רק מאפשרת לכם להשפיע על העסק במצב 24/7, אלא גם לספק את הנוחות הנדרשת בעבודה – החל מלבחור מקום עבודה מבלי להיות קשור בחוטים באופן קבוע ולנוע בחופשיות סביב המשרד ועד לניתור ותיקון תקלות מרחוק, כיבוי והדלקת אזורים וניתוב עומסי רשת תוך חלוקת תעבורת בתוך הרשת והרשאות בין המשתמשים או אפליקציות.

יתרונות ניהול הרשת של ארובה
במיוחד בתקופה הנוכחית, אנו בבזק בינלאומי רואים את היתרונות הבאים ביכולת השליטה בתוך עסקים שהכינו את עצמם מראש והפכו להיות ניידים:

1. פתרון פשוט שמאפשר להתחיל את העבודה במהירות ולתחזק אותו במשאבי IT מינימליים.

2. פתרון אשר מכיל את הפונקציונליות הנדרשת עבור WiFi ארגוני עם SSID יחיד, פיקוח על   
    כניסת אורחים ואיתור "אויבים" , מאפשר נדידה חלקה ומספק בקרת גישה וניהול.

3. פתרון בטוח וחסכוני עם Value For Money גבוה עבור הארגון אשר יכול להתאים בקלות למדיניות
   אבטחת המידע ולספק הגנה אופטימלית ביחס להשקעה.

בזק בינלאומי מציעה ללקוחותיה פתרון שליטה בתקשורת אולטימטיבי מבוסס ענן  ARUBA Intant On של HPE שכולל הקמה רשת ארגונית עם שירות ותמיכה ברמות שונות ,dashboard  פיקוד אצל לקוח בעלות חודשית אטרקטיבית תוך שמירה על עלויות נמוכות וללא צורך ברכישת ציוד.

רוצים לדעת יותר ? דברו אתנו:
יגאל רחמילביץ', מומחה מכירה Aruba HPE  בבזק בינלאומי YIGALR@bezeqint.co.il

המידע בחסות בזק בינלאומי, חברת התקשורת הגדולה בישראל, המספקת פתרונות IT מקצה לקצה ומתמחה ביישום פתרונות ענן ו Networking

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם