שירות IOT לציי רכב

איפה הרכב? התראת תקלות? ניצול הדלק? לחץ אוויר? וכמובן WIFI הפכו את ציי הרכב שלכם לצי חכם

בזק בינלאומי ופלאפון ממשיכות בשיתוף פעולה למגזר בעסקי ומציעות שירות IOT חכם לציי רכב המספק מידע על מצב הרכב, התנהגות הנהג, התראות בזמן אמת על מהירות, אבחון תקלות, צפייה במיקום הרכב ובמסלולי הנסיעה, סטטיסטיקות נהיגה ועוד

גם צי הרכב שלכם יכול להיות חכם יותר
הכירו את שירות Pelephone Car הכולל אפליקציית ניהול ורכיב IOT המחובר לרכב דרך שקע
ה-OBD, בפשטות, ביעילות וב 2 פעולות בלבד: התקנת אפליקציה והתקנת רכיב ה IOT ברכב ובן רגע, הארגון יוכל ליהנות מיתרונות ניהול צי הרכב.

כיצד פועל השירות ?
החיבור בין הרכיב לבין שקע ה-OBD ברכב, מאפשר למערכת לקבל כמויות מידע גדולות מחיישנים שונים,לאבחן את המידע ולהעביר אותו אל הנהג, גם אם הוא לא נמצא באותו הרגע ברכב. סוג המידע שניתן לקבל כולל את מיקום הרכבים, התראות על מצב הרכב ועל תקלות, מידע הנוגע לניצול הדלק או לחץ אוויר, התראות בזמן אמת על מהירות, פניות מסוכנות, האצות ובלימות פתע, אבחון תקלות מרחוק ללא צורך בהגעה למוסך, צפייה במיקום הרכב ובמסלולי הנסיעה, סטטיסטיקות נהיגה ועוד. ועוד. מה שיכול לסייע בשיפור חוויית הנסיעה, למנוע נזקים עתידיים לרכב ולחסוך בעלויות לארגון.

בנוסף, רכיב ה IOT מכיל חיישן זעזוע המותקן ברכב אשר מדווח ישירות לאפליקציה כאשר הוא מזהה התנהגות חריגה של הרכב. בזכות רשת WiFi המופעלת ברכב 24/7, כל נוסע יכול ליהנות מחוויית גלישה סלולרית מהירה ואיכותית ואפילו לתזכר איפה חניתם – המערכת כבר תדע לספק לכם את כל הפרטים.

מנהלי צי רכב? מעכשיו תוכל לדעת היכן רכבי החברה
רבות מחברות הביטוח המובילות בארץ כבר הקדימו לאמץ את יתרונות השיטה, ומשתמשות ברכיבי OBD במצבים רבים. בין אם לטובת איתור מיקום נוכחי של רכבי הלקוחות או צפייה בהיסטוריית המיקומים שלהם, ובין אם לצורך הפעלה וכיבוי של כיסוי הפוליסה בהתאם לנתוני הרכיב.

עסקים בעליי ציי רכב מצומצמים כגון פיצריות, חנויות פרחים או מסעדות, יכולים להרוויח מפתרון שיספק להן את המידע על מיקום רכבי החברה והיכן השליחים נמצאים בכל עת, לתחום אזור גיאוגרפי לכל כלי רכב ולהבין איך הנהגים שלהם נוהגים. אירגונים יוכלו לנהל את השירות בממשק אינטרנטי ולצפות בציי הרכב על גבי מפה, לקבל דוחות, לקבוע נהלים ולקבל התראות על התנהגות הנהגים וכדומה.

עופר פיבושביץ, מנהל אגף השיווק העסקי, בזק בינלאומי ו- yes: "שירות Pelephone Car מבית פלאפון מונה עשרות אלפי לקוחות בישראל ובמגזר העסקי מסייע בידי הארגונים לקבל מידע תמונת מצב הרכבים והתנהגות המשתמשים. שיתוף הפעולה בין בזק בינלאומי ופלאפון מנגיש את השירותים המתקדמים של דור 5 לארגונים. נמשיך להציע שירותים חכמים נוספים מבוססי חדשנות טכנולוגית וערך מוסף למשתמשים בשנים הקרובות."

מעוניינים לשמוע עוד פרטים? מוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות תיבת המייל : noamsh@pelephone.co.il

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם