זינוק לעתיד – נתב ה Quantum של צ'ק פוינט משנה את המציאות

אתגרי הדור החמישי של מתקפות הסייבר
ככל שהעולם מתחבר יותר ורשתות ממשיכות להתפתח, אבטחת סביבת ה- IT בארגון הופכת להיות מורכבת יותר ממה שהייתה פעם. אנו עומדים כעת בפני הדור החמישי של התקפות סייבר – התקפות בקנה מידה גדול המתפשטות במהירות ונעות על פני מנעד רחב של תעשיות. התקפות ה- Gen V מתוחכמות מתמיד, חוצות ניידים, עננים ורשתות ועוקפות הגנות קונבנציונאליות המבוססות על גילוי תמידי.
סביבות IT נפרדות גורמות לעתים קרובות לעסקים ליישם פתרונות נקודתיים שונים, שרבים מהם מתמקדים בזיהוי והפחתה ולא במניעה. גישה ריאקטיבית זו למתקפות סייבר היא יקרה ולא יעילה, מסבכת פעולות אבטחה ויוצרת פערים מובנים בתנוחת האבטחה, ומשאירה אותך לא מוגן מפני התקפות Gen V מתוחכמות.

טכנולוגית ה SandBlast של צ'ק פוינט – ההגנה המושלמת לארגון
רישוי SANDBLAST מקנה הגנה ללקוחות בגלישה ובקבצים במייל מפני מתקפות כופר ומספק הגנה כנגד התקפות ממוקדות ומתוחכמות כולל התקפות שתוכננו לעקוף את כל מוצרי הסנדבוקס הנוכחיים הקיימים בשוק.
פתרונות הסנדבוקס הקיימים היום בשוק ממוקדים בפתיחת קבצים בסביבה וירטואלית, ובניסיון לזהות אנומליות שאותן אמור לייצר קובץ נגוע ברמת מערכת ההפעלה (למשל שינויים ברג'יסטרי, בפייל סיסטם, וכ'ד). הבעיה המרכזית הינה שיש סיכוי רב שהתקפות מתוחכמות ישמשו מנגנוני עקיפה, כדי למנוע זיהוי על ידי הסנדבוקס. למשל – עיכוב בשרשרת ההתקפה, או זיהוי של ההתקפה שהיא רצה בסביבה וירטואלית, שימנע את המשכה ולפיכך את זיהויה על ידי הסנדבוקס.
מנוע זיהוי ה SandBlast של צ'ק פוינט אינו ממוקד בזיהוי אנומליות ברמת מערכת ההפעלה בלבד, כמו שאר הפתרונות הקיימים היום בשוק, כי אם בזיהוי חריגות ברמת המעבד עליו רץ הסנדבוקס.
השלב הראשון בכל התקפה נקרא השמשות החולשה , בו ההתקפה מנסה לאלץ את מערכת ההפעלה להעניק הרשאות הרצה לקוד הזדוני (אשר כולל את קוד ההתחמקות). השמשת החולשה כוללת התערבות בפעילות המעבד, אותה יכולה לזהות רק טכנולוגית ה SandBlast של צ'ק פוינט המספקת מעטפת אבטחה כוללת:
* הגנה מפני כופרה
* חסימת תוכניות זדוניות
* חסימת אתרים זדוניים
* מניעת התקפה ZERO DAY
* מניעת הדבקות

נתב ה Quantum – זינוק משמעותי לעתיד אבטחת המידע

נתב ה Quantum שייך לדור הבא של נתבי אבטחת המידע המתמקד בחסימה של התקפות זדוניות והתקפות שכבת יישומים. עם יותר מ- 60 שירותי אבטחה המופעלים על ידי ThreatCloud, שירות הענן המודיעיני המשותף החזק ביותר בעולם, ה GW של צ'ק פוינט מסוגל להגיב במהירות ובאופן חלק כדי למנוע התקפות סייבר ידועות ובלתי ידועות ברחבי הרשת כולה.

צ'ק פוינט אינפיניטי היא ארכיטקטורת אבטחת הסייבר היחידה המאוחדת במלואה, המגנה על תשתית העסק וה- IT שלך מפני התקפות סייבר של meg V בכל הרשתות, נקודות הקצה, הענן והנייד. הארכיטקטורה נועדה לפתור את המורכבות של קישוריות הולכת וגוברת ואבטחה לא יעילה. הוא מספק מניעת איומים מוחלטת החוסמת פערים אבטחתיים, מאפשרת שיתוף מודיעיני איומי אוטומטי ומיידי בכל סביבות האבטחה וניהול אבטחה אחיד לביצוע פעולות אבטחה יעילות ביותר. צ'ק פוינט אינפיניטי מספקת הגנה חסרת תקדים מפני התקפות שוטפות ופוטנציאליות – היום ובעתיד
בהתבסס על ארכיטקטורת האינפיניטי, קו ה- Quantum Security Gateway החדש, המונה 15 דגמים, יכול לספק עד 1.5 TBS של ביצועים למניעת איומים ויכול להתאים לכל ארגון בכל גודל.
נתב זה אוכף מדיניות אבטחה נוקשה ביותר כדי להגן טוב יותר על הרשת הארגונית ולבצע הערכות מהירות כדי למנוע פעילות פולשנית או חשודה (כמו תוכנות זדוניות לא ידועות) ולהשבית אותה.

רוצים לשמוע עוד ?

אנחנו כאן בשבילכם –

קובי מזרחי, מנהל מוצר אבטחת מידע בבזק בינלאומי – kobimi@bezeqint.co.il

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם