OPSWAT Metadefender – פתרונות ההלבנה המובילים בעולם

מערכת הלבנת קבצים – שירות קריטי בארגון

מערכת הלבנת קבצים היא מערכת המספקת הגנה כוללת לארגון בהעברת קבצים מכל מקור מחוץ לארגון לתוך הרשת הארגונית וצריכה לדעת להתמודד עם סוגי איומים ידועים ולא ידועים.
מערכת הלבנה מהווה עוד שלב בהגנה על מחשבי הארגון מפני התקפות סייבר, נוזקות, התקפות Zero Day והתקפות ממוקדות ותוכנות כופר. ההגנה הינה הגנה רב שכבתית, מודולרית הניתנת להתאמה מדויקת לצרכי הארגון.
מערכות הלבנה כוללות רכיבי אבטחה מתקדמים המאפשרים לנטר ולשלוט בכל המידע הזורם לתוך הארגון מכל סוגי ההתקנים והתקשורות כגון: התקנים ניידים, Disk on Key בעמדות המשתמשים, עמדות מידע (קיוסק), גלישה באינטרנט, שירותי FTP, כספות וירטואליות וכן תעבורת דואר אלקטרוני SMTP.
מערכת הלבנה מאפשרת לארגון את היכולת לאכוף מדיניות מחמירה לפי תקני אבטחת המידע מחמירים, המערכת מאפשרת לנטרל איומים ידועים ואיומים שאינם מזוהים בשלב זה ע"י מנגנוני ה-AV ובכך מבטיחה שהמידע שנכנס לארגון מתועד והינו בטוח לשימוש לאחר שעבר את כל הבדיקות הרלוונטיות האפשריות ונטרול האיומים.

אז למה לבחור ב OPSWAT ? שאלה מצוינת !
כל מי שמנהל תשתיות מחשוב חשוף לפגיעות שונות ברשת המחשוב. אם נשלח מידע לארגון באמצעות מדיה נתיקה (Disk On Key, CD ROM וכו'), ואתם עובדים בתשתית קריטית או בענפי בנקאות, מימון, בריאות, משפט, טלוויזיה וקולנוע או צריכים להתמודד בתנועה של נתונים רגישים, מסווגים או קניין רוחני מעבר לגבולות הארץ, פתרון OPSWAT Metadefender הוא מרכיב חשוב במערך אבטחת מידע בארגון שלך.
המערכת כוללת רכיבי אבטחה מתקדמים המאפשרים שליטה על המידע הזורם לארגון ואת זיהויים המוקדם של האיומים. בין יתרונות המערכת השקיפות שלה למשתמש הקצה והנוחות למנהלי אבטחת המידע בארגון.
יתרונה הבולט של המערכת הוא בשקיפות שלה למשתמש הסופי והיעילות האבטחתית שהיא מאפשרת למנהל מדיניות אבטחת המידע בארגון. מערכת OPSWAT תספק למשתמשי הארגון האפשרות לעשות שימוש שוטף בהתקנים חיצוניים (דיסק און-קי (DOK) תקליטורים, טלפונים ניידים, PDAs וכו') על מנת להעביר לתחנות העבודה חומר ממוחשב (קבצי מחשב) באופן מאובטח אשר ממזער את הסיכון. אופן ההטמעה המוצע כפתרון הינו דינאמי ויכול להיעשות באופן רשתי ומבוסס על שרת מרכזי וסוכנים בתחנות המשתמשים/ קיוסקים או כעמדות STAND-ALONE.

המנוע מאחורי הפתרון – OPSWAT Multi Scanning
למערכת הלבנת הקבצים ישנם מספר מודולים המספקים יחד הגנה מקיפה תוך כדי אינטגרציה קלה עם שאר מערכות ה IT בארגון. הנחות העבודה העומדות מאחורי הפתרון הזה הן:

  • כל קובץ יכול להיות נגוע ולהדביק קבצים אחרים.
  • כל קובץ יכול להוות שער כניסה לרשת, תוך כדי ניצול חולשה ולהוות סיכון.
  • מנוע AV יחידי נגד תוכנה זדונית, FW, SANDBOX ופתרונות דומים, אינם יכולים להוות הגנה נאותה ומקיפה בפני עצמם.

כל המודולים מופעלים על ידי מנוע ה Multi Scanning המבצע סריקה עם למעלה מ 30 מנועי Anti-Malware הכוללים סריקה היוריסטית (Heuristic Scan), ובתמיכה מלמעלה מ 40 סוגי קבצים.
שימוש במנוע Vulnerability Engine נועד לזיהוי איומים מוכרים ושאינם מוכרים (Zero Days) בקבצים בינאריים, קבצי התקנה, וקבצי SW/FW עבור IoT עוד לפני ההתקנה במכשירי הקצה.
מנוע זה מחובר למאגר מידע ופרצות ידועות (CVE) של למעלה מ 1,000,000 רשומות, ומעל 15,000 אפליקציות שונות ומהווה את המנוע המשוכלל והמתקדם ביותר שקיים בשוק.

ואל תשכחו – Trust no file , Trust no Device !

רוצים לשמוע עוד ?

אנחנו כאן בשבילכם –

קובי מזרחי, מנהל מוצר שיווק עסקי בבזק בינלאומי – kobimi@bezeqint.co.il