אילו גורמים משפיעים וחיוניים בבחירת קישוריות מהארגון לענן הציבורי?

שירות Cloud Connect מאפשר לחבר בין הרשת האירגונית לעננים ציבוריים באמצעות חיבור ישיר פרטי ומאובטח. באמצעות ה Cloud Connect תוכלו ליצור חיבורים לשירותי ענן של Microsoft, AWS, Oracle, Google Salesforce, IBM ועוד

 • Performance – אם הארגון שלך מסתמך על הענן הציבורי ככוח מחשוב להפעלת יישומים קריטיים כגון CRM, ERP ומערכות נוספות, אתה זקוק לענן שיספק לארגון את ביצועים הגבוהים ביותר ללא שיהוי או הפסקות.
  שימוש בשירותי קישוריות ישירה לענן מאפשרת ארגונים לתעדף יישומים ועומסי עבודה על פני תנועה בעלת ערך נמוך יותר, כגון גלישה באינטרנט
 • Scale – יותר ויותר ארגונים מנהלים את ה IT ממס' אתרים בפריסה לוקאלית ובאירגונים גלובליים ינהלו רשתות ותשתיות בינלאומיות.
  ניתוח נתונים ועומסי הרשת המופצים בין אתרי הלקוח ממדינות שונות או יבשות ואל הענן האירגוני יובילו לתובנות לגבי סוג הקישוריות הדרושה לארגון לענן מאתרים שונים.
 • אבטחת מידע – אם הארגון שלך מנהל נתונים רגישים כגון רישומים ומידע על לקוחות, עסקאות פיננסיות, תחת תקני HIPAA לשימוש בנתונים דיגיטליים , או מידע  המפותח בתקני GDPR , חיבור מאובטח לענן הוא הכרחי.
  באינטרנט הציבורי הקישוריות מטבעה פחות מאובטחת מאשר חיבור ישיר מהארגון לענן  בו תנועת המידע מופרדת ומבודדת מהאינטרנט הציבורי, בחיבור ייעודי פרטי וישיר.
 • Flexibility – לארגונים שונים יש צרכי תקשורת שונים וייחודים. חלקם דורשים קישוריות מהירה, רחבת פס סימטרית ומובטחת, בעוד שאחרים בוחרים להעביר דאטה ע"ג רשתות IP-VPN ו- SD WAN.
  מידע זה חשוב בבחירת פרוטוקול הקישוריות הנדרש והמתאים ביותר לענן שלכם.
 • חסכון בעלויות – ארגונים רבים מתחילים להשתמש בענן כי הוא פשוט ליישום, אמין וזול. זהו, שלא תמיד. ארגונים רבים מבינים את ההשלכות הפיננסיות של עלויות העברת נתונים מהענן לארגון שלהם ומופתעים לגלות כמה הם מוציאים מדי חודש עבור יצוא הדאטה והשימוש בענן.
  אם אופטימיזציה של הענן וניגזרותיה הכלכליות חשובות לכם , חיבור ישיר היא דרך קלה להשפיע ולצמצם את רכיב ההוצאות התפעולית החודשיות בענן

שירות ה Cloud Connect  אינו עובר דרך רשת האינטרנט הציבורית ומאפשר לארגון ליהנות מרשת אמינה, מהירויות מהירות יותר, latency נמוך יותר והגנה גבוהה יותר מאשר חיבורים אופייניים דרך האינטרנט.

לקבלת מידע אודות חיבור הרשת שלך לענן הציבורי באמצעות Cloud Connect, אנו נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה
מוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות תיבת המייל:
עופר פיבושביץ – מנהל אגף שיווק עסקי – OferF@bezeqint.co.il
דורון מידן  – מנהל פעילות דאטה DoronM@bezeqint.co.il

המידע בחסות בזק בינלאומי, חברת התקשורת הגדולה בישראל, המספקת פתרונות IT מקצה לקצה ומתמחה ביישום פתרונות הענן

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם